ضرر سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

ضرر: سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پدیده پتانسیل آسیایی شدن دارد/ راجع به سیاه‌جامگان اصلا نباید حرف زد ، عزیزی

بازیکن سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال اعتقاد است پرسپولیس نفرات خوبی دارد ولی محرومیت طارمی برابر الهلال کار سرخپوشان پایتخت را سخت می‌کند. 

پدیده پتانسیل آسیایی شدن دارد/ راجع به سیاه‌جامگان اصلا نباید حرف زد ، عزیزی

عزیزی: پدیده پتانسیل آسیایی شدن دارد/ راجع به سیاه جامگان اصلا نباید حرف زد

عبارات مهم : پرسپولیس

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال اعتقاد است پرسپولیس نفرات خوبی دارد ولی محرومیت طارمی برابر الهلال کار سرخپوشان پایتخت را سخت می کند.

خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی و پیشکسوت تیم فوتبال خراسان در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط این فصل تیم های مشهدی، اظهار کرد: پدیده نتیجه های خوبی در لیگ هفدهم گرفته هست. سیاه جامگان نیز نسبت به فصل گذشته خیلی بهتر عمل کرده و توانسته است امتیازاتی را جمع آوری کند ولی هنوز خیلی به انتهای فصل باقی مانده است و تنها شش هفته از لیگ برتر گذشته هست. هنوز سریع است که بخواهیم راجع به عملکرد تیم های مشهدی نظر بدهیم.

پدیده پتانسیل آسیایی شدن دارد/ راجع به سیاه‌جامگان اصلا نباید حرف زد ، عزیزی

او ادامه داد: شرایط مالی پدیده این فصل بهتر از سال های گذشته است ولی راجع به سیاه جامگان نباید اصلا صحبت کرد. پدیده پتانسیل خوبی را جهت حضور در آسیا دارد.

او راجع به حضور پدیده در بین سه تیم نخست جدول رده بندی، بیان کرد: هیچ سالی این گونه نبوده که سپاهان ضعیف کار کند، پرسپولیس سختى ها و آسانى ها داشته باشد و تراکتورسازی و استقلال عملکرد فوق العاده بدی ارائه داده باشند. پدیده از این شرایط و موقعیت این تیم ها استفاده کرده و توانسته تا هفت هفته ابتدایی خود را در رده دوم جدول رده بندی قرار دهد. البته این تیم این هفته کار مشکل برابر پارس جنوبی جم صدرنشین دارد که تا به حال شکست نخورده است.

بازیکن سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال اعتقاد است پرسپولیس نفرات خوبی دارد ولی محرومیت طارمی برابر الهلال کار سرخپوشان پایتخت را سخت می‌کند. 

بازیکن سابق تیم ملی در آخر راجع به دیدار پرسپولیس و الهلال، اظهار کرد: پرسپولیس کار مشکل برابر الهلال دارد. الهلال تیم بسیار خوبی است و حتی می تواند به عنوان قهرمان آسیا نیز لقب بگیرد. پرسپولیس هم نفرات خوبی دارد ولی نبود طارمی کار این تیم را سخت تر از گذشته می کند. منشا و علی پور مهاجمان خوبی جهت این تیم هستند ولی وجود طارمی کفه ترازو را به نفع پرسپولیس سنگین تر می کرد و مهره تاثیرگذارتری می توانست باشد.

واژه های کلیدی: پرسپولیس | شرایط مالی | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs