ضرر سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

ضرر: سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با پرتغال حساس‌ترین مسابقه تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران است/ تیم پرتغا

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ضمن حساس خواندن بازی کشور عزیزمان ایران با پرتغال از انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی جهت افزایش به دور بعدی جام جهانی خبر

بازی با پرتغال حساس‌ترین مسابقه تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران است/ تیم پرتغا

انصاری فرد: بازی با پرتغال حساس ترین مسابقه تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران است/ تیم پرتغال فقط رونالدو نیست

عبارات مهم : ایران

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ضمن حساس خواندن بازی کشور عزیزمان ایران با پرتغال از انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی جهت افزایش به دور بعدی جام جهانی خبر داد.

به گزارش ایسنا ، کریم انصاری فرد، مهاجم تیم ملی کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز شنبه تیم ملی در کمپ لوکوموتیو در مسکو، گفت: شرایط ما خیلی خوب هست، همه آماده بازی با پرتغال هستیم و بی صبرانه منتظر هستیم تا این بازی شروع شود تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. انتظارات از تیم ملی اوج رفته است و همه منتظر هستند که یک اتفاق بزرگ در ورزش و فوتبال کشور عزیزمان ایران بیافتد.

او ادامه داد: همه خوشحال هستند که ما عملکرد خوبی داشتیم ولی خود بازیکنان خیلی خوشحال نیستند آیا که می توانستیم برابر اسپانیا حداقل یک امتیاز بگیریم. بازی با پرتغال حساس ترین بازی تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. مطمئن باشید با تمام قوا برابر این تیم بازی می کنیم و بیش تر از توان مان در بازی با پرتغال انرژی می گذاریم تا ان شاءالله مراسم خوش حالی افزایش بگیریم.

بازی با پرتغال حساس‌ترین مسابقه تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران است/ تیم پرتغا

انصاری فرد در مورد شوتی که به سمت دروازه اسپانیا زد هم گفت: من خودم فکر کردم که توپ گل شده است است و می خواستم خوشحالی کنم ولی قسمت نشد.

مهاجم تیم ملی در مورد داوری بازی با اسپانیا و این که آیا داور در دیدار با پرتغال هم مرعوب بازیکنی مثل رونالدو خواهد شد یا خیر؟ اضافه کرد: فکر نمی کنم این اتفاق بیافتد. نمی دانم سیستم VAR به نفع تیم ملی است یا به ضررش. چهار سال قبل نبودنش به ضررمان شد، امسال هم بودنش باعث شد تا گل ما قبول نشود. ما به این صحبت ها کاری نداریم و می خواهیم جوانمردانه بازی کنیم. با تلاش، غیرت و همت بازیکنان می خواهیم برنده شویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ضمن حساس خواندن بازی کشور عزیزمان ایران با پرتغال از انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی جهت افزایش به دور بعدی جام جهانی خبر

او آشنایی کی روش از تیم ملی پرتغال را تاثیرگذار دانست و گفت: ما پرتغال را آنالیز می کنیم و امیدوارم دوشنبه همه با هم خوشحال باشیم و مراسم خوش حالی افزایش بگیریم.

انصاری فرد در آخر در مورد قدرت رونالدو هم تصریح کرد: همه در مورد رونالدو صحبت می کنند ولی تیم پرتغال فقط رونالدو نیست. ما باید در کل بازی تمرکزمان را روی تیم پرتغال بگذاریم تا موفق شویم.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | فوتبال | پرتغال | خوشحالی | اسپانیا | رونالدو | بازیکنان | انصاری فر | کریم انصاری فرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs