ضرر سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

ضرر: سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دوران بزن در رو گذشته است/ اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چ

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من در چند سال قبل و در وقت مدیر جمهور دیگرِ امریکا که همانند مدیر جمهور فعلی بداخلاق و هَجوگو بود، گفتم که دوران «بزن در رو» گذشته است

دوران بزن در رو گذشته است/ اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چ

رهبرانقلاب : دوران بزن در رو گذشته است/ اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چند برابر ضربه خواهند خورد

عبارات مهم : اسلامی

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من در چند سال قبل و در وقت مدیر جمهور دیگرِ امریکا که همانند مدیر جمهور فعلی بداخلاق و هَجوگو بود، گفتم که دوران «بزن در رو» گذشته است و می دانند که اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چند برابر ضربه خواهند خورد.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبحگاه امروز (دوشنبه) در آستانه روز کار و کارگر، در دیدار هزاران نفر از کارگران و کارآفرینان، مهم ترین طراحی کنونی جهت مقابله با نظام جمهوری اسلامی را جنگ اقتصادی دانستند و با تأکید بر اینکه تنها راه مقابله با این جنگ، حمایت از کالای ایرانی و تکیه بر توانایی ها و ظرفیت های داخلی و چشم ندوختن به بیگانگان است گفتند: وظیفه دولت و مسئولان، برطرف کردن پرسشها و موانع کارآفرینان و کارگران و زیاد کردن ظرفیت تولید واحدهای تولیدی است و وظیفه مردم نیز تصمیم و عزم جدی جهت خرید کالای ایرانی است.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به جنگ و ناامنی و خونریزی ناشی از حضور امریکا در منطقه تأکید کردند: آن کسی که باید از منطقه غرب آسیا خارج شود، امریکا است و نه جمهوری اسلامی و همانگونه که چند سال قبل گفتم، دوران «بزن، در رو» تمام شده است است.

دوران بزن در رو گذشته است/ اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چ

حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با گرامیداشت عید بزرگ نیمه شعبان و با تأکید بر لزوم مغتنم شمردن ایام پربرکت و معنوی ماه شعبان، گفتند: نیمه شعبان مظهر امید به آینده و امید به وعده تخلف ناپذیر الهی جهت اصلاح نهایی دنیا و عوض کردن شرایط ظالمانه کنونی بوسیله حضرت صاحب الزمان (عج) است.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من در چند سال قبل و در وقت مدیر جمهور دیگرِ امریکا که همانند مدیر جمهور فعلی بداخلاق و هَجوگو بود، گفتم که دوران «بزن در رو» گذشته است

ایشان در ادامه، نیروی انسانیِ بخشِ تولید بویژه کارگران را ثروتی عظیم خواندند و افزودند: مهمترین شاخصه نیروی کار در ایران، این است که هنر و اندیشه و انگیزه و خلاقیت او از سطح میانگین جهانی بالاتر است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به دیدار چند ساعته عصر دیروز خود از نمایشگاه محصولات ایرانی در حسینیه امام خمینی(ره)، تأکید کردند: به رغم همه فشارها و تحریم ها و همه مشکلاتی که مستکبران ایجاد می کنند ولی تولیدات داخلی که در این نمایشگاه عرضه شده است بود، برجسته و ممتاز بود و باید در برابر نیروی کار ایرانی سر تعظیم فرود آورد و به همین علت باید دست هنرمند کارگر ایرانی را که یکی از عالی ترین کارگران دنیاست، بوسید.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: با وجود این برجستگی و هنرمندی نیروی کار ایرانی، ولی متأسفانه عده ای در داخل، حمایت از کالای ایرانی را یا باور نمی کنند و یا به آن عمل نمی کنند.

دوران بزن در رو گذشته است/ اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چ

ایشان حمایت از کالای ایرانی را به معنای حمایت از نیروی کار و تولید داخل دانستند و خاطرنشان کردند: این حمایت، همه جانبه، و بر عهده مسئولان و همچنین مردم است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به گلایه ها و مشکلاتی که از جانب تولید کنندگان و کارگران مطرح می شود، گفتند: وظیفه دولت و مسئولان جهت حمایت از کالای ایرانی، برطرف کردن کامل موانع همچون پرسشها بیمه، بانکی، مالیاتی و کمبود نقدینگی است.

رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من در چند سال قبل و در وقت مدیر جمهور دیگرِ امریکا که همانند مدیر جمهور فعلی بداخلاق و هَجوگو بود، گفتم که دوران «بزن در رو» گذشته است

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: اگر این پرسشها برطرف شوند، دیگر شاهد آن نخواهیم بود که کارخانه ای با یک سوم ظرفیت خود کار کند لیکن خالی بودن ظرفیت یک کارخانه به معنای بیکاری متراکم در داخل است.

ایشان با تأکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی، مانع از بیکاری کارگران خواهد شد و زمینه اشتغال جوانان تحصیل کرده را نیز در بخش های متفاوت تولید فراهم خواهد کرد، گفتند: وظیفه مردم در حمایت از کالای ایرانی تصمیم جدی جهت خرید تولیدات داخلی است.

دوران بزن در رو گذشته است/ اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چ

رهبر انقلاب اسلامی با انتقاد از خرید کالای خارجی برغم وجود مشابه با کیفیت داخلی، افزودند: آیا عده ای بر خرید کالای خارجی اصرار دارند، این چه بدفهمی و مرضی است؟ همه دستگاه های دولتی و همچنین همه مردم باید تصمیم بگیرند که از کالای ایرانی استفاده کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای یکی از نتیجه های حمایت از کالای ایرانی را جلوگیری از تبعات اجتماعی، امنیتی و اخلاقی ناشی از بیکاری دانستند و خاطرنشان کردند: حمایت از کالای ایرانی، یکی از عالی ترین و مؤثرترین شیوه های مقابله با طراحی اقتصادی دشمن های است لیکن آنان متوجه شده است اند که در جنگ سخت و نظامی به نتیجه نخواهند رسید.

ایشان افزودند: البته من در چند سال قبل و در وقت مدیر جمهور دیگرِ امریکا که همانند مدیر جمهور فعلی بداخلاق و هَجوگو بود، گفتم که دوران «بزن در رو» گذشته است و می دانند که اگر وارد درگیری نظامی با کشور عزیزمان ایران شوند، چند برابر ضربه خواهند خورد.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: آنها اکنون تمرکز خود را بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی گذاشته اند و اتاق جنگ اقتصادی با نظام جمهوری اسلامی، وزارت خزانه داری امریکا است.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه راه مقابله با جنگ اقتصادی، تکیه بر توانایی ها و ظرفیت های داخلی است گفتند: من اعتقاد به قطع ارتباط با دنیا نیستم ولی تکیه به بیرون مرزها نیز غلط اندر غلط است.

ایشان افزودند: ما حتماً باید با هوشیاری و زرنگی و جدیت با دنیا ارتباط داشته باشیم ولی این را هم بدانیم که دنیا فقط امریکا و چند کشور اروپایی نیست، دنیا بزرگ است و باید با کشورهای متفاوت ارتباط داشت.

ایشان تأکید کردند: ارتباط با دنیا به معنای چشم دوختن به عنصر خارجی نیست بلکه باید به نیروی داخلی چشم دوخت.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: اگر مردم ببینند که مسئولان اصرار دارند پرسشها را با تکیه بر ظرفیت های داخلی حل کنند، پرسشها و مشکل ها را نیز تحمل خواهند کرد، بنابراین مسئولان توجه داشته باشند که نباید به خارج تکیه کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای یکی دیگر از شیوه های امریکا جهت مقابله با نظام آزادیخواه و مستقل جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را جنبش بعضی دولتهای کم فهم منطقه و ایجاد اختلاف و درگیری در درون منطقه دانستند و گفتند: آمریکایی ها تلاش دارند تا با جنبش سعودی ها و بعضی کشورهای منطقه، آنها را در برابر جمهوری اسلامی قرار دهند ولی اگر آنها عقل داشته باشند نباید فریب امریکا را بخورند.

ایشان با تأکید بر اینکه امریکایی ها می خواهند هزینه مقابله با نظام جمهوری اسلامی و ملت مقتدر کشور عزیزمان ایران را خودشان مجبور نشوند و آن را به دوش بعضی دولتهای منطقه بیاندازند، افزودند: بعضی کشورهای منطقه بدانند، اگر با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران روبرو شوند، قطعاً ضربه و شکست می خورند.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به ناامنی و جنگ و درگیری ناشی از حضور امریکا در منطقه غرب آسیا تأکید کردند: به همین علت باید پای امریکایی ها از این منطقه قطع شود و باید از منطقه غرب آسیا بیرون بروند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه آن کسی که باید از منطقه بیرون برود، امریکا است و نه جمهوری اسلامی ایران، افزودند: ما اهل اینجا هستیم و خلیج فارس و غرب آسیا، منزل ما است ولی شما، بیگانه و به دنبال اهداف خباثت آمیز و ایجاد فتنه هستید.

ایشان تأکید کردند: بدانید، امریکا و بعضی کشورها نظیر آن، پایشان از این منطقه قطع خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش نهایی سخنان خود به عنوان واردات بی رویه و همچنین قاچاق کالا اشاره کردند و گفتند: شکایت و گله بسیاری از تولید کنندگان و سرمایه گذاران و کارگران همین دو عنوان است که دولت، باید با این مقوله مقابله کند.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، آقای ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان گزارشی از سیاست ها و کارها این وزارتخانه جهت اصلاح اوضاع کارگران، ایجاد اشتغال و فقرزدایی، گفت: می توانیم کالای ایرانی را به چنان سطحی از کیفیت و مسابقه پذیری در دنیا برسانیم که بتواند سهمی شایسته از بازارهای جهانی را از آن خود کند.

آقای ربیعی برنامه امسال وزارت کار را توسعه امنیت شغلی کارگران و ثبات مشاغل خواند وافزود: با تمام توان جهت اصلاح سیاست های اشتغال و زیاد کردن قدرت خرید کارگران عمل خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: اسلامی | ایرانی | امریکا | انقلاب | ایرانی | کارگران | امریکایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs