ضرر سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

ضرر: سیاسی میادین مذاکرات احمد توکلی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت طلا رکورد پایین جدیدی زد

قیمت طلا روز پنج شنبه با رشد ارزش دلار آمریکا، کم کردن یافت و نزدیک به پایین‌ترین قیمت یک سال اخیر که در معاملات اواسط هفته جاری ثبت کرده بود، ایستاد.

قیمت طلا رکورد پایین جدیدی زد

قیمت طلا رکورد پایین جدیدی زد

عبارات مهم : بازار

قیمت طلا روز پنج شنبه با رشد ارزش دلار آمریکا، کم کردن یافت و نزدیک به پایین ترین قیمت یک سال اخیر که در معاملات اواسط هفته جاری ثبت کرده بود، ایستاد.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا جهت تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۱ درصد کم کردن پیدا کرد و به ۱۲۲۴.۷۶ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز چهارشنبه تا رکورد پایین ۱۲۲۰.۸۱ دلار که پایین ترین قیمت در یک سال گذشته بود، سقوط کرده بود.

در بازار آمریکا، هر اونس طلا جهت تحویل در اوت ۰.۳ درصد افت کرد و به ۱۲۲۴.۷۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز چهارشنبه با ۶۰ سنت یا کمتر از ۰.۱ درصد افزایش، در ۱۲۲۷.۹۰ دلار بسته شده است بود.

قیمت طلا رکورد پایین جدیدی زد

قیمت طلا از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون ۹.۹ درصد افت کرده و از رکورد بالای ۱۳۶۱.۹۰ دلار که در ۱۵ ژانویه ثبت کرده بود، فاصله چشمگیری پیدا کرده است.

به گفته رونالد لیونگ، مدیر معاملات شرکت بازرگانی “لی چیونگ گلد” در هنگ کنگ، بازار طلا تحت تاثیر دلار آمریکا واقع شده است است و ارزش دلار به اندازه ای اوج رفته که قیمت ها در بازار طلا را پایین برده است.

قیمت طلا روز پنج شنبه با رشد ارزش دلار آمریکا، کم کردن یافت و نزدیک به پایین‌ترین قیمت یک سال اخیر که در معاملات اواسط هفته جاری ثبت کرده بود، ایستاد.

بر اساس گزارش رویترز، دلار روز پنج شنبه تحت تاثیر بیانات خوشبینانه جروم پاول، رییس بانک مرکزی آمریکا که انتظارات جهت زیاد کردن زیاد قیمت های بهره در سال میلادی جاری را تقویت کرد، در برابر ین ژاپن و سایر ارزهای بزرگ افزایش کرد.

به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، هر اونس طلا جهت تحویل فوری در محدوده ۱۲۲۰ تا ۱۲۲۶ دلار حمایت یافته و ممکن است به مدت یک روز یا زیاد در همین حدود قیمت بماند یا تا سطح ۱۲۳۷ دلار اصلاح پیدا کند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره جهت تحویل فوری ۰.۲ درصد کم کردن یافت و به ۱۵.۵۰ دلار رسید. هر اونس پلاتین جهت تحویل فوری با ۰.۵ درصد کاهش، ۸۰۹.۷۵ دلار معامله شد و هر اونس پالادیوم جهت تحویل فوری، عوض کردن چندانی نداشت و در ۹۰۷ دلار ایستاد.

قیمت طلا رکورد پایین جدیدی زد

واژه های کلیدی: بازار | رویترز | آمریکا | میلادی | دلار آمریکا | روز چهارشنبه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs